جستجو

تازه ترین اخبار وبلاگ فروشگاه

چه زمانی بهترین وقت برای خوردن میان وعده هاست؟

چه زمانی بهترین وقت برای خوردن میان وعده هاست؟

چه زمانی بهترین وقت برای خوردن میان وعده هاست؟

به طور معمول بیشتر افراد صبحانه خود را حدود ساعت ۸ می خورند، در این صورت یک میان وعده در ساعت ۱۰:۳۰ صبح، شما را تا ناهار ساعت ۱ بعدازظهر نگه می دارد.

میان وعده بعدازظهر معمولاً حول و حوش ساعت ۳:۳۰ و ساعت ۶ بعدازظهر خورده می شود و ساعت ۸:۳۰ یا ۹ هم وقت شام است.

این نمونه جدول غذایی نشان می دهد که میان وعده ایده آل با فاصله ۳-۲ ساعت بعد یا قبل از هر وعده غذایی خورده می شود. این به شما کمک می کند در حجم کمتر و سالمتر غذا بخورید و برای انجام فعالیت های روزانه احساس ضعف نداشته باشید.میان وعده های سالم در رساندن شما به هدفتان در کاهش وزن خیلی موثر هستند.

افرادی که میان وعده نمی خورند، موقع رسیدن زمان وعده اصلی غذا بسیار گرسنه هستند و تقریباً همه چیز را درباره تصمیمشان برای کاهش وزن فراموش می کنند و به غذاهای چرب روی می آورند.با ادامه این عادت تنظیم قندخون هم به هم می ریزد و با پیش آمدن استرس های روحی و جسمی اوضاع از این هم بدتر می شود.

با اینکه ممکن است کمی عجیب باشد، ولی خوردن میان وعده واقعاً به کاهش وزن کمک می کند زیرا باعث می شود شما کالری کمتری درطول روز دریافت کنید و وقتی دربین وعده ها معده شما از گرسنگی تیرمی کشد دیگر سردرگم نمی شوید که چه کار باید بکنید. اگر روی هدفتان تمرکز کنید رفته رفته لاغرتر و سالمتر خواهید شد. خوردن میان وعده راه رسیدنتان به هدف را تسریع می کند.

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح:
وارد کردن کد