پک ۴۰ روزه ترکیبی دمنوش برای پاکسازی کبد

محصول جدید

تعداد بستهتعداد تیبگنام محصول
۲۴۰ چای گزنه و برگ زیتون
۲۴۰چای رزماری و گل محمدی نیوشا
۳۳۶دمنوش معجون رویایی نیوشا
۳۳۶دمنوش راز سلامتی نیوشا
۲۴۰چای نعناع نیوشا
۲۲۰۰ گرم

دمنوش ریزمیوه های قرمز

تست مزاج شناسی اینجا ببینید

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

261,468 تومان بدون مالیات.

  • آقـایان
  • بانـوان

مشخصات

قیمت با ۹٪مالیات(بدون تخفیف)280,000 تومان

اطلاعات بیشتر

پک ۴۰ روزه کبد چرب دمنوش و چای گیاهی

ترکیبات و خواص این پک 

دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا (MixedBerry)

این دمنوش آرامش بخش و خنک کننده است و به واسطه خواص آنتی اکسیدانی ترکیباتش در کاهش التهاب و درمان بیماری آرتروز بسیار مؤثر است. این چای دارای مواد نگهدارنده نمی باشد. بنابراین، باید حتماً در یخچال نگهداری شود.
آلو، کشمش، زغال اخته، شاتوت، توت فرنگی، تمشک، پرتقال، گریپ فروت سرخ، طالبی، سیب و گلابی. طی فرآیند سم زدایی یا تصفیه کبد، تعداد زیادی رادیکال آزاد تولید می شود که برای سلامت کبد مضر هستند. آنتی اکسیدان ها از کبد در برابر آسیب رادیکال های آزاد، محافظت می کنند.

خواص چای نعناع 

-- نعناع بهترین دوست كبد است. كبد را تمیز كرده، صفراء را رقیق می كند و میزان كلسترول خون را پایین می آورد. به این منظور، دم کرده ی نعناع را قبل از غذا بنوشید.

چای نعناع از پرطرفدارترين دمنوش‌هايی است كه به دليل طعم و مزه نشاط‌ آورش مورد توجه است. - این چای علاوه بر خاصیت انرژی زایی، حرارت اضافه بدن را خارج می کند و سرماخوردگی، سرفه فصلی و آنفلوانزا را نیز بهبود می بخشد.

چای نعناع  نیوشا

ـ حالت تهوع، مشکلات کلیوی و حتی اختلالات جنسی می تواند ناشی از اشباع شدن کبد باشد زمانی که ضایعات زیادی در کبد جمع شده، علائم زیادی بروز می کند. برای کمک به تمیز شدن و عملکرد خوب کبد می توانید از خوراکی نعناع استفاده کنید.نعناع فلفلی با افزایش میزان جریانِ صفرا از کبد به کیسه صفرا، عملکرد کبد را بهتر می کند و صفرا هم با شکستن چربی ها به کاهش کلسترول کمک می کند

لوازم جانبی

29 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: