پک ۴۰ روزه لاغری ترکیبی -۲ نمایش بزرگتر

پک ۴۰ روزه لاغری ترکیبی دمنوش-۲

Pack40LS

محصول جدید

تعداد بستهتعداد تیبگنام محصول
۲۴۰ چای تمشک آبی نیوشا(بلوبری)
۲۴۰چای گزنه و برگ زیتون نیوشا
۲۴۰چای رزماری و گل محمدی نیوشا
۲۴۰چای نعناع فلفلی نیوشا
۲۴۰چای  کرنبری نیوشا
۱۱۰۰دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا
۱۴۰چای ترش

تست مزاج شناسی اینجا ببینید

جزییات بیشتر

22 قلم

موجود

275,000 تومان با ماليات

مشخصات

قیمت با ۹٪مالیات(بدون تخفیف)243999 تومان به همراه مشاوره و راهنمایی های تغذیه ای

اطلاعات بیشتر

پک ۴۰ روزه ترکیبی دمنوش گیاهی - برای  افراد سرد مزاج که از سردی و تری دچار افزایش وزن شدند

این پکیج با بالابردن سوخت و ساز بدن و گرما بخشی به کاهش وزن و کاهش سایز بدن از طریق تبدیل چربی به انرژی اثرگذار است. کاهش اشتها و از بین بردن چربی شکم و پهلو و آرامش بخشی جزو ویژگیهای این پکیج است. برای ۶ وعده در روز برنامه ریزی شده است.

گیاهان گزنه و برگ زیتون و رزماری در این پکیج به شما در بالا بردن سوخت و ساز بدن بسیار کمک میکنند. و همچنین باعث سوخت و ساز قند بدن میشوند و در خون انسولین تولید میکنند که خود برای از بین بردن و جلوگیری از انباشت چربی های شکمی بیار تاثیرگذار است.  کرنبری و تمشک ابی سرسار از منگنز هستند و چربی شکم و پهلو و سلولیت چربی های نواحی کل بدن را تحت تاثیر قرار میدهند.

ترکیبات و خواص این پک 

 چای تمشک آبی( بلوبری) نیوشا

میوه بلوبری یا تمشک آبی که در زبان فارسی عموماً قره قات (قره قاط) یا سیاه گیله نامیده می شود، شامل درختچه کوچکی به ارتفاع ۶۰ سانتی متر با برگ هایی بیضوی و به رنگ سبز روشن است. میوه های این درختچه از غباری سفید رنگ پوشیده شده اند. میوه های کال، ترش؛ و میوه های رسیده، ترش و شیرین هستند.
  

 چای کرنبری نیوشا

- کرن بری میوه ای از خانواده میوه های قرمز است که به شکل بیضی و حدوداً به اندازه یک آلبالوی درشت است و طعمی ترش و شیرین دارد. جدیدترین تحقیقات علمی گویای این است که زنانی که انواع ریزمیوه های قرمز از جمله کرن بری را مصرف می کنند، کمتر از سایر زنان دچار حملات قلبی می شوند.

- کرن بری سرشار از ويتامين C، فلاونوئيدها، اسيدسيتريک و بنزوئيک اسيد است و بر همین اساس، باعث بهبود سیستم گردشی در بدن می شود.

- تانن های فشرده موجود در کرن بری از فرایند اکسیداسیون کلسترول های بد جلوگیری می کند و در واقع، با گرفتگی رگ ها مقابله می نماید. از این نگاه، تانن ها یک پشتیبان و حامی طبیعی برای قلب سالم محسوب می شوند.

 چای گزنه و برگ زیتون نیوشا

مشتقات اولئوروپین در زیتون به نام تیروزل و هیدروکسی تیزول هم با جلوگیری از اکسید شدن کلسترول،موجب کاهش کلسترول و تریگلیسیرید در بدن میشوند. اولئوروپین و پتاسیم موجود در برگ های زیتون رگ ها را باز کرده و به جلوگیری از لختگی خون در عروق کمک میکنند. ترکیبات فنولی موجود در برگ های زیتون، با افزایش میزان ترشح انسولین از پانکراس ، باعث کاهش قند خون در بیماران دیابتی و رسیدن آن به سطح عادی میشود. گزنه نیز به علت وجود ترکیبی به نام اورتیسین،باعث تولید انسولین در خون و در نتیجه کاهش قند خون میشود

 چای نعناع فلفلی نیوشا

گیاه نعناع فلفلی ضداسپاسم گوارشی، ضدنفخ، مسکن، ضدعفونی کننده،‌ عرق ‌آور، خلط ‌آور، ضدسرفه، ضدخارش، آرام‌بخش، خنک‌ کننده پوستی، گرم‌کننده بدن و رقیق‌ کننده خون است. بهترین کاهش اشتهای گیاهی

چای رزماری و گل محمدی نیوشا  

کامفر موجود در رزماری باعث تسریع گردش خون می شود. بر همین اساس، از بارزترین خواص مصرف رزماری افزایش قوای جنسی است. - ترکیبات فنولیک رزماری (کارنوسل و کارنوسیک) به دلیل خاصیت ضدمیکروبی قوی در درمان التهابات گوارشی مؤثر واقع می شوند. - لیمونن موجود در رزماری باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده و از این راه به کاهش وزن کمک می کند. - ترپن و ترپنوییدهای موجود در هر دو گیاه رزماری و گل محمدی باعث باز شدن عروق و در نتیجه تغذیه بهتر فولیکول های مو می شوند.

*
*
*
نکته بسیار مهم:

***

شما مشتریان و همراهان نیوشایی می توانید از منو های زیر بصورت تکی و یک بسته از هر محصولی که نیاز دارید به سبد خرید اضافه کنید و سفارش دهید. برای کسانی که نمی خواهند پکیج کامل را خریداری کنند.

منوی مخلوط چای سبز

منوی مخلوط چای سیاه

منوی دمنوش ها

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید به بخشهای زیر مراجعه نمایید.

4 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: