چای جنرال سی تی سی کیسه ای نیوشا نمایش بزرگتر

چای سیاه خالص کیسه ای نیوشا(لفافه آلومینیومی)

2101010901

محصول جدید

تعداد: 20 عدد چای کیسه ای 

وزن محصول :40

نام تولید کننده :موادغذایی نیوشاداریان

جزییات بیشتر

2732 قلم

موجود

7,500 تومان با ماليات

مشخصات

قیمت با ۹٪مالیات(بدون تخفیف)۵۹۴۰ تومان

اطلاعات بیشتر

(هر چای کیسه ای لفافه آلومینیومی دارد) قابل حمل بصورت تک کیسه ای برای همراه خود حمل کردن و بهداشتی تر و شیک تر . برای سرو کردن و پذیرایی و جلسات.

این چای مخلوطی است از چای های آسام و سیلان که با فرمول ویژه ای ترکیب شده؛ و عطر، رنگ و طعم خاص و به یادماندنی آن قطعاً مورد پسند مصرف کنندگان واقع خواهد شد.

در تهیه این محصول از هیچگونه اسانس و عطر مصنوعی استفاده نگردیده است و مناسب کسانی است که نوشیدن چای با عطر طبیعی را به چای عطری ترجیح می دهند. چای سیاه عمدتاً در 2 کشور جهان تولید می شود.

هندوستان: این نوع چای به طعم دلنشین و گس و عطر و رنگ طبیعی مشهور است و از آن اصطلاحاً به عنوان چای کلکته یا آسام یاد می شود. در واقع، مهم ترین محل کشت و فرآوری چای در کشور هند، منطقه ای تحت عنوان "آسام" است.

سری لانکا: چای های این کشور از لحاظ رنگ و عطر نسبت به نمونه های مشابه برتری دارد و اصطلاحی که برای چای های به عمل آمده در سری لانکا به کار برده می شود، واژه "سیلان" است.

روش دم:

متناسب با علاقه خود نسبت به رنگ و غلظت چای، 1 یا 2 کیسه چای در فنجان یا قوری مناسب که محتوی آب جوش است، قرار دهید. پس از 5 دقیقه، کیسه چای را خارج نموده و از نوشیدن لذت ببرید.

8 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: