پک ۴۰ روزه دیابت ترکیبی دمنوش-۲

Pack40D2

محصول جدید

تعداد بستهنام محصول
۲بسته(۴۰ تیبگ)چای تمشک آبی نیوشا(بلوبری)
۱بسته(۱۰۰گرم فله ای)دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا(میکس بری)
۲بسته(۴۰ تیبگ)چای گزنه و برگ زیتون نیوشا
۲بسته(۴۰ تیبگ)چای دارچین نیوشا
۲بسته(۴۰ تیبگ)چای ترش نیوشا
۱بسته(۲۰ تیبگ)چای بهارنارنج نیوشا
۱بسته(۲۰تیبگ)چای رزماری گلمحمدی نیوشا

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

180,499 تومان با ماليات

مشخصات

قیمت با ۹٪مالیات(بدون تخفیف)173499 تومان

اطلاعات بیشتر

پک ۴۰ روزه دیابت دمنوش و چای گیاهی

ترکیبات و خواص این پک 

 چای تمشک آبی( بلوبری) نیوشا

میوه بلوبری یا تمشک آبی که در زبان فارسی عموماً قره قات (قره قاط) یا سیاه گیله نامیده می شود، شامل درختچه کوچکی به ارتفاع ۶۰ سانتی متر با برگ هایی بیضوی و به رنگ سبز روشن است. میوه های این درختچه از غباری سفید رنگ پوشیده شده اند. میوه های کال، ترش؛ و میوه های رسیده، ترش و شیرین هستند.
  

 دمنوش ریزمیوه های قرمز نیوشا (MixedBerry)

این دمنوش آرامش بخش و چربیسوز با ترکیبات میوه ای و بسیار قوی که دارد کمک شایانی در از بین بردن و تنظیم قند خون میکند. این دمنوش دارای مواد نگهدارنده نمی باشد. بنابراین، باید حتماً در یخچال نگهداری شود.
قویترین دمنوش کاهش چربی و قند خون

چای گزنه و برگ زیتون نیوشا

 مشتقات اولئوروپین در زیتون به نام تیروزل و هیدروکسی تیزول هم با جلوگیری از اکسید شدن کلسترول،موجب کاهش کلسترول و تریگلیسیرید در بدن میشوند. اولئوروپین و پتاسیم موجود در برگ های زیتون رگ ها را باز کرده و به جلوگیری از لختگی خون در عروق کمک میکنند. ترکیبات فنولی موجود در برگ های زیتون، با افزایش میزان ترشح انسولین از پانکراس ، باعث کاهش قند خون در بیماران دیابتی و رسیدن آن به سطح عادی میشود. گزنه نیز به علت وجود ترکیبی به نام اورتیسین،باعث تولید انسولین در خون و در نتیجه کاهش قند خون میشود.

چای دارچین نیوشا

 دارچین مدت طولانی به عنوان منبعی خوب برای درمان دیابت گزارش شده است.مطالعه ای در سال ۲۰۰۳ توسط خان و همکاران انجام شد، که در آن ۶۰ نفر در گروه مورد آزمایش قرار گرفتند و به یک سوم از گروه، دارونما داده شد. نتایج پایانی بسیار چشمگیر بود و سلامت کلی گروه با قند پایینتر از ۱۸ درصد ، افزایش یافته بود. کلسترول LDL و تری گلیسیرید نیز کاهش یافته بود. همه افراد هیجان زده بودند و به استفاده از دارچین مشتاق بودند دارچین در غشای سلولی همانند انسولین عمل میکند، در نتیجه نیاز شما به انسولین را فورا پایین می آورد.

1 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: